Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kívánságkosár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 3:14 pm

Ide írhatjátok, ha bármilyen ötletetek van =)
Lehet az helyszín, program, off-os fórum kívánság, ha tudjuk, megpróbáljuk teljesíteni Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 5:02 pm

Nah ha már ki lett találva ez a dolgo akkor írnék ide márha nem baj:) Szerintem lehetne valami zene szoba haol mondjuk a diákok tudnak zongorázni hegedülni vagy esetleg csellózni ( nem tom h írják Xd) meg mondjuk olyan lehetne , hogy lehetnének itt is progik pl beülnek a diákok és akkor ott nézik h akik a színpadon vannak azok h játszanak szóvalé ilyen zencsarnokra gondoltam mint pl egy opera terem csak jobbXD

Ui: bocsi ha ez gondot okzo végtére is csak egy ötlet volt=)
Vissza az elejére Go down
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 5:12 pm

Szerintem ez egy tök jóóó ötlet Very Happy Nekem nagyon tetszik, mindjárt létre is hozok neki egy topicot, de leírást azt ma már nem igérek =) Köszi az ötletet, Bella, tényleg hasznos egy ilyen helyiség^^
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 5:22 pm

Hát izéVery Happy Xd akkor szívesen=)
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 7:03 pm

Nah igen már megint én vok:D

Lehetne szerintem termálfürdő a suliban pl olyan mint a győri ( XD nah ezt jól le írtam )az pl tök jó XD

Meg a szobáknál lehetne úgy hogy mindenkinek különszobában van az ágya ..remélem értitek hogy akarom mondani ha nem akkor elmagyarázom értelmesebben XD
Vissza az elejére Go down
Gregory Stride
Iskolavezető
Iskolavezető
Gregory Stride


Hozzászólások száma : 458
Csatlakozott : 2009. Aug. 03.
Kor : 31
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Raginmund tagozatvezető-helyettes
Rang:

Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 7:11 pm

Ezekről majd megkérdezem Lénát is, vagyis megvárom a dologgal, de most csinált nem olyan régen egy uszodát, szóval szerintem egyenlőre az elég, mert azért egy annál sokkal komplekszebb dolog nem kell.
Ami meg a hálókat illeti, úgy is nagyon ritka az, hogy egy szoba helyszínén egyszerre ketten is játszanának, a lakók közül, akkor meg ki lehet játszani, hogy a többiek nincsenek ott, és a karik számára is rizikó, hogy esetleg rájuk nyit valamelyik szobatárs.

De végül is én nyitott vagyok a dolgok felé, majd megbeszélem vele Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kívánságkosár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kívánságkosár   Kívánságkosár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kívánságkosár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Általános :: Csevegő-
Ugrás: