Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Uszoda

Go down 
+2
Bonnie Bass
Arlena Bretchel
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 7:34 pm

Leírás később ^^
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 8:13 pm

*A lány kilép egy köntösben az uszoda öltözőjéből majd a padhoz sétál. Lerakja a köntösét, lezuhanyzik, majd a medence széléhez megy. Még utoljára megigazítja bikinijét, majd beleugrik a jéghideg vízbe. Akármennyire is fagyos a víz, nagyon jól esik neki. Folyamatosan ússza a köröket, majd egy időre lepihen, amikor látja, hogy valaki bejött az uszodába.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 9:05 pm

*Aaron lép be az uszodába. Rajta egy kék rövid ujjú póló, és egy hosszú fekete nadrág van. Na meg egy cipő. Kezében egy táska. Int a lánynak majd bemegy az öltözőbe. Mikor kijön egy kábé térdig érő világoskék-sárga virágos mintás fehér fürdőnadrág van rajta. Odalépked a medencéhez, és ugrik egy fejest. Majd mikor feljön a víz felszínére az egész haja a szemében van.*
-Óhh... a fene... *Mondja. Bizony nem gondolt rá, hogy a haja a szemében fog kikötni. Mikor kikotorta köszön a lánynak.*
-Szia! Aaron Woods vagyok. Madhuri tagozat. *Mutatkozik be.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 11:24 pm

- Szia, én Bonnie Bass vagyok, és Raginmund-os. * mosolyodik el. * - Látom te is szeretsz úszni. * neveti el magát. * - Amugy te mikor jöttél? * Közben begumizza a haját, hogy ne zavarja. Kicsit furának találja a fiút, de azért kedvesen mosolyog rá.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 11:42 pm

*A lány is bemutatkozik. Aaron nem biztos benne, hogy egyáltalán meg bírja jegyezni, de igyekszik.*
-Hát, ő, igen szeretek úszni. *Mondja. Valójában annyira nincs oda az úszásért, de ma felfedezni jött, és ide lyukadt ki. Aztán már csak nem fordulhatott vissza, ha már volt itt valaki. Szóval valójában csak a lány miatt maradt itt.*
-Pontosan tegnap este jöttem... Késő este. *Válaszol a lány második kérdésére. Na igen ő nem az a beszédes típus, pedig lenne mit mondania, de úgy van vele hogy felesleges. Aztán csak, hogy ne tűnjön tök bunkónak, mert ugye a lányok előtt a kedvesebbik énjét akarja mutatni, visszakérdez.*
-Te? *Bizony nem túl bő, de kérdés. Kicsit furának tartja, hogy a lány ezerrel vigyorog rá, de nem igazán érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 1:36 pm

- Tegnap előtt éjjel... * mondja, mostmár nem mosolyogva, hanem komoran. Látja a fiún, hogy nincs igazán kedve beszélgetni vele, sőt, életkedve se nagyon lehet, ezért inkább csöndben marad, és úszik egy kört. Amikor ezzel végez, kiszáll a medencéből, megtörli magát, és a medence szélére ül. Egy kicsit elmosolyodik, amikor meglátja, hogy a tetőről mesterségesen besüt a nap, pedig kint hideg van. Hátrahajtja a fejét, és elkezd napozni, nem is törődve a fiúval.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 1:53 pm

*Úgy tűnik kudarcba fullad Aaron első ismerkedési "próbálkozása". Igen úgy bizony ez nála már próbálkozásnak számít. A lány rosszul ítélte meg, neki van kedve beszélgetni csak nem tud miről. És életkedv is van ám benne. De még mennyire! Ha nem lenne benne akkor fent punnyadna a szobájába. tovább úszkál aztán mikor a lány válaszol ő csak szűkszavúan reagál.*
-Értem. *Bizony, mint említettem szűkszavúan válaszol. Legszívesebben kiülne a lány mellé, és elhalmozná kérdésekkel, de ő nem olyan. Meg van a távolság minden emberrel szemben. Így csak a medencében áll egy helyben és a lányt nézi. Nem olyan frusztrálóan, csak úgy olyan kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 2:20 pm

*Amikor a lány megpillantja, hogy a fiú őt figyeli, bátorítóan rámosolyog. Feláll, és egy fejessel visszaugrik a medencébe, majd odaúszik a fiúhoz. * - Na jó, tudom, hogy nem én vagyok a legnormálisabb lány a Severinában, de azért biztos, hogy el tudsz velem is rendesen beszélgetni, nem csak tőmondatokban. Tehát itt az ideje hogy beszélgessünk. * nevet, majd megigazítja a copfját.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 2:27 pm

*Hála a jó Istennek és Bonnie nem vette zaklatónak, a fiú pillantását. Aztán visszaugrik a lány és megszólal. Hát őszintén ez meglepi Aaront, de hát ő ilyen "tőmondatbanválaszolokéstávolságottartok" fajta ember.*
-Én... nem csak veled. *Mondja. Bizony ez így nem túl értelmes, de ne aggódjatok két másodperc és Aaron folytatja a mondatot.* Én mindenkinek tőmondatokban válaszolok. *Magyarázza a lánynak. Aztán kicsit beáll az a frusztráló csönd, ami jelen esetben Aaront nem frusztrálja. De azért megszólal.*
-Oké. *Válaszol Bonnie-nak arra a részre, hogy "beszélgessünk". Aztán válaszra várva kicsit úszkál, nehogy megfagyjon.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 4:38 pm

*A lány furcsállóan ránéz a fiúra. Tényleg elég furcsának tartja ezt, ezért rá is kérdez az okára. * - És ez hogy hogy így van? Talán valami gyerekkori tragédia, vagy egyebek? * nevet fel a saját kérdésén, aztán amikor észreveszi, hogy mit is mondott, elkomorodik, hiszen eszébe jutnak a saját emlékei, amik nem a legjobbak. Fél füllel még hallja a fiú válaszát, majd odadörmög neki egy * - Nekem most mennem kell... * szöveget, kimászik a medencéből, megtörli magát és befut az öltözőbe. Ott gyorsan elkészülődik, majd kijön, int egyet a fiúnak és kimegy az uszodából. Nem tudja, hogy a fiú marasztalni akarja-e, ezt majd a fiú eldönti.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:25 pm

*A fiú egy pillanatig nem válaszol. Kicsit elgondolgodik azon, hogy miért is lett ilyen. De rájön, hogy ő nem lett ilyen, egyszerűen ilyen távolságtartónak születet.*
-Semmi nem történt. Én csak... nem igazán voltak sosem barátaim. *Meséli a lánynak. aztán a lány lelépni készül. Ő is kimászik a medencéből, gyorsan átöltözik és még az uszoda ajtajában utoléri.*
-Én is jöhetek? Nem lenne értelme itt maradnom egyedül. *Magyarázkodik a lánynak, és kicsit bizony már többet beszél mint eddig. Aztán várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:30 pm

*Amikor meghallja a fiú válaszát, eléggé elszomorodik. Neki sem voltak nagyon barátai, egyetlenül a bátyjával volt nagyon jóban, ő viszont több ezer kilométerre van tőle most. Amikor a fiú utána jön, elmosolyodik, hogy Aaron egyre többet beszél, és reméli, hogy a fiú mégjobban megnyílik neki, és sikerül elérnie, hogy többet beszéljen. * - Persze, nyugodtan gyere * mosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:34 pm

*Aaron örül neki, hogy nem kell tovább egyedül úszkálnia. viszont user nem annyira örül, hogy nem tud ide mit írni és kénytelen beoffolni. Szóval ezért is bocsi. aztán Aaron feltesz egy kérdést. csak, hogy Bonnie örüljön.*
-És merre menjünk? *Kérdezi. Aztán a vizes haját kezdi el igazgatni, ami ugye már kezd megszáradni és, nem úgy, ahogyan Aaron pici szeretné.*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:42 pm

- Szerintem én visszamegyek a hálómba, ha nem baj...*mondja a fiúnak, majd eleget is tesz a kijelentésének, és elindul a Raginmund szigete felé.*
Vissza az elejére Go down
Maya J. Scott
Emisario
Emisario
Maya J. Scott


Hozzászólások száma : 84
Csatlakozott : 2009. Oct. 15.
Kor : 28
Lakhely : Szentendre

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 5:58 pm

*Aaronpicidrága kicsit lecsügged, mikor a lány elmenni készül tőle. *
-Okés akkor én is visszamegyek. *Mondja. Aztán egy jóideig együtt mennek. Majd ikor elérkeznek ahhoz a bizonyos ponthoz ahol már külön válik útjuk különválnak és Aaron flmegy a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:25 pm

*Bella úszkál már egy ideje a medencében .Egy fekete -pink színű bikini van rajta .A lány úszkál még egy kicsit majd kimászik a vízből és lefekszik a törölközőjére aztán ott fekszik a szemét becsukja és pihenget*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:30 pm

*Sebastian hírét vette annak, hogy van a suliba uszoda is, amit amikor itt lent járt nem vett észre. Igazából nem tudja, hogy lehetett ennyire figyelmetlen, de lehet, hogy akkor még nem volt nyitva. Viszont most úgy dönt, hogy ideje lenne megnézni, hogy vajon mi is van. Így lelátogat oda, átöltözik, majd a víz felé indul meg. Mikor bejön, látja, hogy barátnője a szembe parton van, így egy hangos ugrással fejest ugrik a vízbe, majd a medence vizében végig úszva, a túl parton jön fel, és köszön barátnőjének, aki addigra feltételezhetően már észre vette őt a kék fürdőnadrágjában*
Szia*köszön neki kedvesen*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:47 pm

*bella ahogy pihenget egy nagy csobbanást hall majd fel is sikkant a lány .Aztán csak felsóhajt és elmosolyodik*
-Szia édes..*mondja a lány ravaszan majd felül és bemegy a fiú mellé a medencébe aztán magához öleli *
-Hiányoztál..*mondja neki majd megcsókolja aztán elkezd úszkálni a fiú körül*
-nah és mizujs?? Jól vagy??*kérdezi tőle kedvesen aztán csak kezébe fogja inmmár SZŐKE tincseit*
-nah hogy áll nekem a platinaszőke??*kérdezi játszadózva a fiútól miközben oda úszik hozzá egész közel*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 11:13 pm

*A lány sikolyát nem hallja, hiszen akkor éppen a víz alatt van. Mikor a lány bemászik mellé, akkor elmosolyodik, és ő is átöleli a lányt*
Te is nekem*mondja a fiú, és örül neki, hogy sikerült összefutnia Bellával. Közben ő is visszacsókol, de amikor a lány úszkálni kezd, akkor nem követi, mert elszédülne a végén*
Én jól vagyok, de nem nagyon történt velem semmi különös igazából*meséli a fiú*
Nagyon jól áll, mint ahogy neked minden*mondja a fiú kedvesen, majd visszakérdez a korábbi kérdésre*
És veled miujság?*teszi fel kérdését*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 6:34 pm

*A lány csak elpirul egy kicsit a fiú bókjára .Aztán közben lépeget oda fiúhoz .Egész pontosan nagyon-nagyon lassan tólja hátrafelé a medence széléhez .közben pedig válaszol a kérdésre*
-Semmi különös csak néha kicsit unatkozom...*mondja a lány miközben elhúzza a száját aztán mikor a medence széléhez értek , átkarolja fiú nyakát majd a fejét oldalra billenti .Aztán úgy néz bele a fiú szemeibe *
-ha jól emlékszem az Úr igért nekem még valamikor egy Shiania-i utat..*mondja a lány majd az egyik kezével a fiú melkasát kezdi el cirógatni .*
-Szeretlek..*mondja neki a szemébe kedvesen aztán csak nézi a fiút..*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2009 6:59 pm

*Mikor a lány tolni kezd, akkor természetesen könnyedén hagyja magát, hiszen kíváncsi, hogy a lány mit is szeretne most. *
Unatkozás mondjuk nálam is előfordul néha*válaszolja a lánynak. Mikor aztán a lány fejét félre billenti, akkor Sebastian egy kicsit közelebb hajol hozzá, de egyenlőre még nem csókolja őt meg. *
Igen ez igaz, és majd valamikor el is viszlek*mondja a lánynak, majd a következő szóra ő is elmosolyodik*
Én is szeretlek*mondja, majd most már idejét látja annak, hogy megcsókolja a lányt*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeKedd Nov. 03, 2009 8:51 pm

*Bells csak sejtelmesen mosolyog miközben tolja a fiút majd mikor a fiú közelebb hajol hozzá akkor ő neki dönti a homlokát a fiúénak .Aztán mikor az megcsókolja ő is viszonozza .Majd mikor szétválnak a csókból a lány huncuttan elmosolyodik*
-Ajánlom is !!*mondja neki nevetve aztán elkezdi a fiút fröcskölni persze csak normálisan .Mert user tudja milyen hogyha normáltalanul csinálják.*
-Nem tudod lesz valamikor bál? *kérdezi miután abbahagyta majd újra odament a fiúhoz egész közel és közben beletúr a hajába ..*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2009 12:32 am

*Érzi, hogy a lány is élvezi a dolgot, és ennek örül, hiszen ő mindig nagyon jól érzi magát, amikor Bellával lehet. A lány mondatára csak elneveti magát, de ettől függetlenül természetesen komolyan gondolta, hogy be fogja tartani azt amit megígért neki. Mikor a lány fröcskölni kezdi, nem hagyja abban a nevetést, hanem finoman elkezd ő is fröcskölni a lány felé. *
Nem tudok róla, de lehet hogy akkor majd lesz amikor elkezdődik rendesen a tanév*mondja a fiú, hiszen erről nem tud semmit*
De majd lehet megpróbálom valahonnan kideríteni neked*mondja a fiú kedvesen a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bass
Diák
Bonnie Bass


Hozzászólások száma : 179
Csatlakozott : 2009. Oct. 04.
Kor : 29
Lakhely : Budaörs

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 9:50 pm

*Bonnie és Alex végül az uszodában kötnek ki, bár a hálóba indultak el az előbb. Mivel semelyikükön nincs már ruha, így a lány rögtön beugrik a medencébe és úszik pár kört. Amikor befejezi, kidugja a fejét a vízből, és látja, hogy az uszoda mennyezete átlátszó, így lehet látni a csillagokat és félsötétség borul a medencére. *
- Csodálatos...*motyogja, miközben megkövülten nézi a plafont. Amikor végre el tud szakadni a látványtól, odafordul a fiúhoz:*
- Na, mihez lenne kedved? * mosolyog rá huncutan.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jure
Emisario
Emisario
Alex Jure


Hozzászólások száma : 125
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 10:03 pm

*Alex egy kicsit meglepődik, hiszen Bonnie az uszoda irányába tereli kettőjüket*
Én benne vagyok az úszásban, de nem úgy volt, hogy fáradt vagy?*kérdezi huncutan a lány, hiszen csak épp most hagyták ott a vízesést. Látja, hogy barátnője nem is vár sokat, egyből el is kezd úszni, és mikor ő beugrik a medencébe, addigra Bonnie már egy jó pár kört megtett a vízben, de hát sebaj*
Szerintem is*mondja, mikor követi a lány tekintetét, és kinéz a mennyezeten keresztül*
Nem tudom, mit szeretnél?*kérdezi meg a fiú a lánytól, immáron elég közel állva hozzá*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda   Uszoda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: