Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szivárványok mezeje

Go down 
+6
Ariella Rivombrosa
Kameko Kai
Ryan Warner
Sebastian Blunt
Isabella Swift
Arlena Bretchel
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Arlena Bretchel
Iskolavezető
Iskolavezető
Arlena Bretchel


Hozzászólások száma : 390
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Iskolavezető
Rang: Pelaguis tagozatvezető
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2009 11:15 pm

Szivárványok mezeje:
A szivárványok meze szinte közvetlenül a Szerelmesek ligete mellett helyezkedik el, a kastélyhoz tartozó terület déli oldalának nyugati felén. A liget rózsaszín árnyalataitól ez egy csöppet talán elüt, hiszen itt mindig zöld a fű, még télen is. Különböző virágfajok is megtalálhatóak itt, mint például a pipacs, a tulipán, vagy tavasz elején a hóvirág, ezek, a fűtől eltérően rendesen, és időben nyílnak, akár a mugli világban. A mezőn egy darab fa sincs, így olykor elég meleg van, árnyék hiányában. Ezt a területet eső is éri, de télen, ha hó esne, a pelyhek körülbelül 15 méterrel a föld fölött esőcseppekké alakulnak. Elég gyakoriak az apróbb záporok, és persze a napsütés is, ami, a rét fölött legalábbis, enyhe mágikus befolyás miatt alakul ki. Az érdekes időjárás miatt itt folyamatosan látni szivárványt. Persze nem mindig ugyanolyan szögben, és olykor erősebben, és közelebb látszik a földhöz, de akármikor jön ide az ember, mindig elámul a táj szépségén. A rét közepén egy Gloriett áll, hatszög alakú, benne padok, körülbelül 12 személy tud kényelmesen helyet foglalni az apró épületben. Mivel az itteni hangulat megnyugtató hatással van szinte mindenkire, a Gloriett kitűnően szolgálhat a tanulni vágyóknak. A szerelmespárok számára is kitűnő helyszín, hiszen gyönyörű a látvány, és a fű is puha, itt tényleg kényelmes a földön ülni. Ha valaki úgy dönt, hogy felkeresi a helyet, ajánlott egy esernyőt is magával hoznia.
Szivárványok mezeje Rainbo10
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 1:33 pm

*Isabella sétálgat hiszen fel akarja fedezni az iskola helyszíneit most éppen a szivárványok mezejére tart .Mikor oda ér a lány akkor csak ámul-bámul.*-Istenem de gyönyörű..*mondja a lány aztán elindul a rétre / mezőre.Majd elkezdi nézegetni a virágokat .Majd elindul a Gloriet felé és leül az egyik padra a lány , hogy ne unatkozon hozott magával egy könyvet is valami Hannah Monatana-sat..Mikor leül végig néz a mezőn aztán kinyitja a könyvet és békésen lekzd olvasgatni..*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:19 pm

*Sebastian halott róla, hogy ma érkezett bár új diák az iskolába, szám szerint kettő, és mind a kettő lány. Úgy dönt, ideje tennie egy sétát, hátha meg tud ismerkedni valamelyikkel, mert amúgy is van már pár lány a suliban. Úgy dönt, most valami kinti helyszínre megy nézelődni, és egy kis idő után a Szivárványok mezeje felé viszik a lábai. ~Talán ott találok valakit1 gondolja magában, és bár elég durva a modora, azért csajozni is kell néha. Mikor közelebb ér, látja, hogy bent a Gloriettben ül valaki, egy lány, aki mintha olvasna. ~Jó helyre jöttem~ gondolja magában elégedetten, majd elindul a lány felé, de azért nagyon nem akar ráijeszteni, így szemből közelíti meg*
Szia*köszön rá, de lehet, hogy ez viszont már egy kicsit hirtelen volt.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:23 pm

*Isabella ott olvasgat mint egy kis angyal aztán hirtelen valaki ráköszön .Bella felemeli a fejét és szép szemeivel ránéz a fiúra*-Szia!Isabella Swift vagyok ma érkeztem a suliba..*mondja neki kedvesen a lány aztán arréb ül hogy a fiú is letudjon ülni .Majd sóhajt egyet ahogy ránéz a tájra *-Hát nem gyönyörű?*kérdezi Bells mosolygva aztán még gyorsan hozzáteszi a bemutatkozáshoz , hogy nem kell Isabellának szólítani*-jah amúgy csak hívj Bella-náka vagy Bells-nek..*mondja kedvesen mosolygva aztán lapoz egyet a könyvbe*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:38 pm

*Látja, hogy a lány nem ijedt meg a hirtelen köszönéstől, így ő is bemutatkozik*
Én Sebastian Blunt lennék, és én már itt vagyok egy ideje, tulajdonképpen a legelső diákokkal együtt érkeztem meg ide.*mondja, hiszen már az iskola hivatalos megnyitása előtt elfogadták a felvételi kérelmét, így amint az iskola megnyitott, jött egy pár gyerek akinek már el volt intézve a felvételije a nyár folyamán. *
Ha az iskolára gondolsz nekem is teszik*mondja*
Vagy msot ez a mezőre vonatkozott?*kérdezi meg*
Rendben, akkor Bells-nek foglak hívni. Amúgy engem sem kell teljes néven Sebastian-ozni, bár azt is szeretem, de a Seb-re is hallgatok*mondja el az ő megszólítását*
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 2:46 pm

*Bella csak elmosolyodik majd csak ránéz a fiúra*-Momentán a mezőra gondoltam de az iskola is szép.*mondja aztán csak bólint *-ahham értem..*mondja kedvesen aztán rápillant az órájára *-Ne haragudj de nekem most mennem kell majd még biztos találkozunk.*mondja azzal sietős léptekkel elhagyja a mezőt és elindul hálója felé*
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2009 3:00 pm

*Látja, hogy a lány is megjegyzi a becenevét, majd utána mennie kell, így hát elköszön tőle*
Rendben, menj nyugodtan, akkor szia*mondja neki majd amikor a lány otthagyja, akkor ő még marad egy kicsit, de aztán ő is elindul, vissza a kúriába hátha találkozik ott még valakivel*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:04 pm

* Ryan alig érkezett meg, már is felfedező útra indult. Hát igen, a fiú kissé kíváncsi, de ha már új helyre került akkor ideje felfedezni. Nagyon jól aludt az éjjel, így kipihenten tud neki vágni a felfedező útnak. Először is a kastély déli része felé indult meg a fiú.
Mikor kiért a részhez, csak a lábai vitték a szivárványok mezejére. Lehet nem ide akart kijönni, de valahogy mégis idehozta az útja és ezt nem bánja. Elsőnek kicsit furcsa lehet a táj, de szép. Ámulatba ejti Ryan-t a látván, a gyönyörű táj és a szivárvány. Körbe néz, hogy merre van egy fa, ami alá letud feküdni a puha pázsitra. De sajnos itt csalódnia kell, hisz egy darab fát se lát. A rét közepén egy Gloriettet lát meg, majd elindul felé. Mikor odaért lehuppant az egyik padra és úgy csodálta a tájat. Kicsit emlékezteti az otthoni környezetére. Bár most jött, kicsit honvágya van, de majd megszokja az itthoni környezetet. Nem hozott magával semmit, amivel most eltudja magát foglalni, így inkább hátradől a padon és becsukja a szemét. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:12 pm

Bells sétálgat a Szivárványok mezejére .Most van itt másodszorra . A lány ma tisztára Lady Gaga stílusban nyomatja csak a haja nem szőke neki hanem világos barna .Egy félig befejezett zongora kotta van nála , egyébként a lány azért jött ide , hogy befejezhesse a kottát .De mikor a Gloriettet felé veszi az irányát abban meglát egy alakot Bellát nem nagyon érdekli elindul arra felé majd ő is leül az egyik padra *
-Szia Isabella Swift vagyok..*mondja bájos mosolyjával majd rápislog a fiúra aztán feltesz neki egy kérdést*
-Ugye nem zavarok? *kérdezi tőle csak mert ha igen akkor arréb megy és keres egy másik helyet .*
-te is új vagy igaz?*kérdezi még mindig kedvesen . A lánynak amúgy egy kicsit karikássak a szemei de ez nem látszik . Hmm igen jó meogldás azért van Bells Lady Gaga stílusba mert ugye oda kel egy kis smink és az meg eltakarja a karikákat a szemei körül *
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:23 pm

* Ryan hallgatja a tájnak a csendjét. Hirtelen egy lány hangot hall meg, amire kinyitja a szemeit és ránéz a lányra. Kedvesen bemutatkozott neki, így hát illő neki is követnie. Előrébb hajol, majd az ajkai szélén egy mosoly jelenik meg és bemutatkozik. *
- Szia, Ryan Warner. Nem zavarsz.
* A következő kérdésre csak bólint, bár tudta, hogy ez lesz a kérdés, hisz ha még egyszer sem látták, akkor csak új lehet és ezt a sablon kérdést rakják fel neki elsőnek. Magában vállat von, fel volt készülve erre, de azért még válaszol rá. *
- Igen, új vagyok, tegnap érkeztem, a Pelaguisba járok. Te melyik tagozaton vagy?
* Kérdezi vissza, majd próbál udvarias lenni és kérdezi a többi ismerkedős szöveget. *
- Amúgy honnan jöttél, mármint hol születtél?
* Elsőnek elég lesz ez az egy kérdés aztán, majd úgyis kialakul valamilyen beszéd téma kettejük közt, legalábbis Ryan ebben reménykedik. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 4:36 pm

*Nah igen sablon kérdés . Majdnem minden beszélgetés úgy kezdődik egy iskolába , hogy új vagy-e .
Bells csak bólint a válaszokra*
-Én meg a Madhuri-ra járok..*mondja aztán körbe néz a mezőn*
-szép nem?*kérdezi mosolyogva aztán csak elvigyorodik a fiú kérdésére .Anglia Stonehenge London Eye stb érdekesség nah igen inne jött Bella Angliából , méghozzá Liverpool városából *
-Anglia Liverpoolban születttem meg ott is élek van ott egy kisebb kúriánk ..*mondja a lány hmm kisebb kúria ? Jah végülis nem annyira nagy csak 300 négyeztméter a ház alap területe . De ez most nem lényeges a lány illedelmessen vissza is kérdez*
-nah és te ??*kérdezi mosolyogva majd elveszi az öléből a kottát és lerakja maga mellé pár csak pár sor hiányzik belőle , hogy teljes legyen a dal.*
-És neked tetszik a suli? Mármint küllemre mert szerintem nagyon szép..*mondja a lány csak úgy mellékesen aztán vár a fiú válaszaira *
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 5:10 pm

* A lány mondani valóját, csendben és figyelmesen végig hallgatja, majd válaszolt rájuk. *
- Igen, nagyon szép, kicsit hasonlít a mi birtokunkra. Tudod egy csomó madár volt és azokat hallgattuk a nővéremmel kora reggelenként.
* Kicsit belemélyült az otthoni tájba. Kicsit megrázta a fejét, hogy annyira ne tűnjön úgy, hogy fecseg, bár ez nincs nagyon az ínyére. Inkább csak olyan magának megjegyzett dolog, amolyan régi szép emlék. Előfordul egy fiúval is, hogy nagyon belemerül a régi időkbe. Persze itt közbe játszhat a honvágy, hiszen egyik nap után a másikra meg is változott minden. Mármint, még tegnap előtt otthon üldögélt a szobájában, most meg máris egy új helyen van, új iskolában. De mielőtt elmerülne teljesen az otthonban, máris egy következő kérdés üti meg a fülét, amire válaszol is. *
- Én Wisconsinban születtem.
* Az, hogy tetszik-e neki a suli, hát mit is mondhatna, hisz most jött, még nem látott semmit. Sötét volt mikor megérkezett, így még nem is látott semmit, csak ma gondolta úgy, hogy neki áll felfedezőnek. De ahogy elnézi ezt a tájat, reméli, hogy mindegyik ilyen és ha valóban ilyen szép minden akkor igen csak megfogja szeretni az iskolát. *
- Hát mivel most jöttem, ezért nem láttam sok mindent az iskolából, de egyelőre tetszik, nagyon is.
* Apró mosoly jelenik meg az ajkain és a papír lapokra összepontosít, amit a lány maga mellé rakott. Nem akar tolakodónak tűnni, de nagyon kíváncsi. *
- Mi van a lapokon? Ha nem indiszkrét a kérdés. Ha épp tanulni akartál magadra hagylak vagy nem zavarlak.
* Próbál valahogy kitérni a zavart helyzetből. Bár nem tudja, hogy miért van zavarban, valószínűleg azért, mert ha Bells azért jött ki ide, hogy tanuljon, csak épp Ryan miatt nem tud, akkor eléggé kínos a helyzet. Bár reméli, hogy ez nem így van, szívesen beszélget még egy kicsit a lánnyal, ha van ideje. *
- Amúgy neked vannak testvéreid?
* Próbál valami normális beszéd témát keríteni, de így első ismeretségre nem igazán jut az eszébe semmi, így inkább elkezd beszélni és ha Bells-t zavarja akkor, majd abbahagyja. *
- Tudod, nekem van két nővérem. A legnagyobb nővérem négy évvel idősebb nálam, a másik nővérem pedig két évvel.
* Nagyon nem akar belemenni a családi történetébe, mert még mindig benne él, hogy apja meghalt. Még friss a történet, két évvel ezelőtt volt, de a fiúban nagyon benne van.
Kicsit kitisztította a gondolatait, majd a lányra figyelt, hogy milyen érdekes beszámolója van vagy, hogy van-e olyan dolog, amit szeretne megtudni a fiúról. *
Vissza az elejére Go down
Isabella Swift
Diák
Isabella Swift


Hozzászólások száma : 226
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 5:25 pm

Bells végig hallgatja a fiút. Mjad mikor az rákérdez a lapokra csak elmosolyodik*
-jajj nem dehigyis örülök , hogy találkoztam végre valakivel.*mondja a lány hisz tényleg örül*
-Hát nem tudom mennyire értesz a zenéhez! Tudod zongorázok és írtam egy dalt csak még van pár sor de most ugyse tudnám megírni csak lehoztam, hogy hátha elkap az ihlet..*mondja kedvesen hiszen igaz .Bár Bella nem nagyon tanul hisz még nincsenek is órák igaz már azért átolvasta a könyveit de nem nagyon mélyült még bele ebbe a dologba . Bella már egy ideje itt van úgyhogy tud véleményt mondani az iskoláról .*-Hát igen nekem is tetszik..*mondja majd meghalgatja a fiú családos dolgát *
-Az jó nekem is nagy családom van jó sok unoka tesóm van bár anyám elvált apámtőól szóval van egy féltesóm aki Franciaországban él anyuval meg az új férjével először mondjuk én is ott laktam anyával csak túlságosan hiányoltam Angliát.*mondja a lány aztán felsóhajt ahogy visszaemlékezik a múltra . A baleset megint eljutottak ide a lány gondolatai.Bells nyel egyet aztán tovább beszél ha nem zavarja a fiút.*
-Aztán mikor visszaköltöztem újra elkezdtem versenyezni tudod díjugratásban . Csak az egyik verseny nagyon rosszul sikerült . Elestem a lovammal *itt tart egy kicsit szünetet*Sámánnal rosszul mentünk rá az akadályra és kitörte a nyakát és meghalt .*mondja majd próbálja nem elsírni magát hisz már túl tette magát rajta valamennyire Igaz nem ült azóta lovon sokszor csak tegnap ült fel újra először de akkor is rosszul sikerült bár most nem halt meg senki*
-Azóta nem is merek lovak közelébe merészkedni..*mondja a lány befejezöül majd rápislog a fiúra és elejt egy gyenge mosolyt Aztán mikor meghalgatta a fiú válaszait akkor felállt és rámosoylgott a fiúra *
-ne haragudj de most már mennem kell még meg kell írnom egy levelet és nem akarom későn este elküldeni a baglyomat..*mondja neki a lány*
-De szerintem még biztos találkozunk Szia..*mondja neki miközben kecses léptekkel elindul a kastély felé*
Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 5:12 pm

* Egészen beleélte magát a beszélgetésbe, de aztán hirtelen megfordult a kör. Méghozzá kilyukadtak oda, hogy a fiú szerint egy régi sebet tépett fel. Bűnbánóan néz a lányra, mert nem szerette volna, így feleleveníteni egy rossz emléket. De most már nem tud mit tenni, át kell esni ezen is. Mindenesetre a fiú arcán lehet látni, hogy tényleg bántja a dolog, de már mindegy. *
- Ne haragudj, nem akartam, hogy rosszul érezd magad ez miatt.
* Aztán végig hallgatja a lány szavait és sajnálja, hogy máris mennie kell neki. De hát ez van lehet azért, mert egyből egy ilyen szomorú emlékről eset szó, de az is lehet, hogy tényleg dolga van Bells-nek. És reméli Ryan, hogy csak dolga van és nem ez miatt lép le. Azért ő is oda fűz egy mosolyt, majd elköszön tőle. *
- Oké, rendben menj csak. Igen, majd beszélünk még. Szia.
~Legalábbis remélem, hogy ez nem fog taszítani tőlem...~
* Majd amint a lány eltűnt a láthatáron még egy kicsit elmerengett itt. Nem sokat csak épp annyit, hogy befejezze a táj nézését. Amint ezt befejezte, felállt és visszament a kastélyba a szobájába. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:21 pm

*Mivel Sebastian az utóbbi napokban a kastély felderítésével foglalkozott, a mai napot sem akarta teljesen tétlenül eldönteni, de úgy döntött, ma már valami kinti helyszínre kéne mennie, hiszen nem lehet folyton csak bent a kastélyban rohangálni. Ki is jött az épületből és nyugati irányba indult el, vagyis ő nem tudta, hogy arra megy, de arra ment, és egyszer csak elérkezett valahova. Ez a hely a szivárványok mezeje volt, bár most szivárványt nem látott, de tudta, hogy ott van, hiszen egy nagy mezőre érkezett meg, és a helyszínek neveivel meg tagozatvezetője révén tisztában volt, hiszen beszélgetett vele ezekről a dolgokról. Ami a srác ruháját illeti egy farmer és egy piros póló van rajta, fölötte meg egy félig összehúzott fekete pulcsi. Nem nagyon talál itt semmit, szóval egyszer csak fogja magát, és bár nincs valami meleg, egyszerűen elfekszik a fűben, és reméli, hogy nem fog nagyon felfázni.*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:29 pm

*Ha a szivárványok mezején lévő fiú nagyon fülel, hamarosan léptek zajára lehet figyelmes, bár az érkező lány igyekszik minél hallkabban megközelíteni a fűben heverő fiút. Ami a lány öltözékét illeti: Fehér sportcipő, farmernadrág, és egy ujjatlan póló. Nem kicsit fázik is, de nem igazán tudja meghatni a dolog. Odasétál a fiúhoz és leül mellé a fűben.* - Szia.*köszön neki. Örül hogy megint találkoztak, de semmi pénzért nem mondaná el senkinek.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:39 pm

*Mondjuk ami Sebastian-t illeti msot nem igazán fülel, így elsőre nem hallja meg a lány lépteit a füvön, bár elég nehéz is lenne, hiszen valahonnan a távolból egy patakot is hall, de azt nem tudja, hogy az merre lehet. Egyszer csak látja, hogy valaki közeledik felé, így még az előtt köszön a lánynak, hogy a lány köszönne neki*
Szia*köszön neki, majd amikor a lány leül, csak akkor veszi észre, hogy mennyire alul van öltözve*
Te jó ég, te nem fázol?*kérdezi tőle csodálkozva, hiszen ő így is majdnem fázik*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:45 pm

*A lány nem kicsit meglepődik, mikor a fiú megkérdezi hogy nem fázik-e. Általában ilyesmivel nem nagyon törődött senki ott ahol az iskola előtt élt.* - Nem.*hazudja, ami valamennyire a hangján is hallatszik, de igyekszik elrejteni. Nem akarja, hogy mások az ő problémájával foglalkozzanak. Megbírkózik vele egyedül is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:49 pm

*Hát az lehet, hogy ott nem törődött ilyesmivel senki sem, de Sebastian nem olyan érzéketlen tapló, hogy ilyesmivel ne foglalkozzon, ő figyel a körülötte lévőkre. *
Ha fázol akkor szólj nyugodtan, oda adhatom neked a pulcsimat*mondja, hiszen ő kibírja a nélkül is, ha nem akkor meg majd varázsol neki valamilyen melegítő burkot maga köré, de ha a lány nem akarja, akkor nem fogja erőltetni*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:58 pm

*A lánnyal még sose volt senki sem annyira kedves mint most Sebastian, így Kameko pár percig meg sem szólal csak néz a fiúra.* - Öhm... izé... te nem fáznál nélküle?*kérdezi meg, és miután elhangzottak a szavak azután jön csak rá hogy mit mondott. Nem szokott ilyen kedves lenni soha senkivel. Hol marad most a stílusa, a jelleme? Egyszerűen nem tud bunkón reagálni arra, hogyha valaki ilyen kedves vele. Sóhajt egyet. Biztos benne hogy a fiú ezek után oda fogja neki adni a pulcsit.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 6:18 pm

*Látja, hogy a lány zavarban van, de igazából nem ezt akarta elérni, csak kedves szeretett volna lenni*
Hát ha neked kell akkor oda adom szívesen, aztán majd ha fázok akkor azt megoldom magamnak, de nem hiszem, hogy fázni fogok*mondja a fiú a lánynak, hiszen tényleg nagyon szívesen oda adja a pulcsiját ha szükség van rá. Sebastian sem mindig ilyen kedves mindenkivel, csak a normális emberekkel az, de végül is ha valaki bunkón reagálna rá, az sem igazán érdekelne, maximum akkor ő is stílust vált*
Szóval akkor oda adjam?*kérdezi meg végül kedvesen, szóval ha a lány még sem akarja elkérni, msot még van lehetősége vissza utasítani, mert semmit nem akar erőltetni*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 7:13 pm

*A lány egyszerűen nem tud mit mondani, csak bámul a srácra. Egyszerűen nem tudja megérteni, hogy miért olyan kedves vele. Amikor pedig Sebastian megkérdezi a lányt hogy odaadja-e a pulcsit a lány csak bólint egyet, és szóra nyitja a száját, mintha mondani akarna valamit, de egy hang sem jön ki a torkán. Nem feltétlenül zavarban van, csak egyszerűen furcsállja a fiú viselkedését.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 7:23 pm

*Hogy Sebastian miért ilyen kedves? Azért mert egyszerűen nincsen oka arra, hogy bunkó legyen, ha lenne rá neki, akkor már régen nagyon bunkó lenne, de ő úgy van vele, hogy amíg ezt valaki nem érdemli ki, addig nem lesz vele bunkó, de ha kiérdemli, akkor meg nagyon olyan tud lenni. Látja a lány bólintását, így le is veszi a fekete pulcsit magáról. Nem zavartatja magát azzal, hogy a lány mondani akarna valamit, csak felé nyújtja a pulcsit. *
tessék*mondja kedvesen, majd reméli, hogy a lány elveszi azt, ha már levette*
Vissza az elejére Go down
Kameko Kai
Diák
Kameko Kai


Hozzászólások száma : 137
Csatlakozott : 2009. Sep. 18.
Kor : 29
Lakhely : Isaszeg

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 7:38 pm

- Öh... köszönöm*mondja a lány, majd elveszi a fiú kezéből a pulcsit, és felveszi magára.* - Tudod... elem soha senki nem volt ilyen kedves.*mondja, majd felhúzza a lábait, átkarolja, és rárakja a fejét, egy kissé szomorkásabb arckifejezéssel, ahogy apránként visszagondol a múltjára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Sebastian Blunt
Emisario
Emisario
Sebastian Blunt


Hozzászólások száma : 62
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang: Emisario
Rang:

Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 7:49 pm

*Látja, hogy a lány végül szívesen el is veszi a pulcsit, és egyből látszik is rajta, hogy mintha már nem is fázna annyira. *
értem, hát én alapvetően mindenkivel kedves szoktam lenni, amíg valaki nem bunkó velem, vagy más úton magára nem haragít*mondja a fiú a lánynak, az előtte lévő kijelentésére reagálva. *
Na de akkor most ne tessék szomorkodni*mondja neki a fiú*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárványok mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárványok mezeje   Szivárványok mezeje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárványok mezeje
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: A kastély körüli birtok :: Nyugat-déli területek-
Ugrás: