Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Spangol Mágusképző Iskola az Atlanti-óceán egy kis szigetén
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játszótér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vezető Mesélő
Mesélő
Vezető Mesélő


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozott : 2009. Aug. 04.
Lakhely : Ahol nem is gondolnád...

Ranglista
Rang: Mesélő
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 9:56 pm

Hamarosan...
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 10:13 pm


*A leányzó unatkozott az elmúlt napokban és mivel Ryant se látta már két napja,és hiányzott már neki, de nem találta sehol a folyosókon, úgy döntött elindul valahová. Meladish szigetekre gondolt.Még nem volt ott de hallott már a helyről és kíváncsi volt milyen lehet a hely.
Brendán most változatos ruha volt.Fehér nadrág, fehér felsővel és fehér hajpánt volt a hajában és a haja mellette be volt copfozva. Sminkelése is ma kivételes volt. Fehér szemfesték villogott szemei körül.
Ahogy sétált a szigeten éppen a játszóteret vette észre. Brenda szerette a játszótereket, sőt a hintát különösen imádta meg a csúszdát. És bement oda körül nézni.
Sok minden volt a téren, de első útja a hintához vezetett. Beleült és elkezdett hintázni a lányzó.*



Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 10:25 pm

* Ryan elindult, hogy megkeresse imádott kedvesét, mert nem látta már vagy két napja. Be kell vallani, egyre jobban vonzódott a lányhoz, főleg most, hogy nem látta két napja. Akarta őt, és csak azért is megkereste. Elindult, kereste mindenhol, a kastélyban és az udvarokon is. Sehol sem találta, már kezdett megijedni, hogy eltűnt előle. *
~ Hol lehet? ~
* Kérdezte aggódva magától, majd rájött, hogy egy valahol még nem kereste Brenda-t. Azért remélte, hogy ezen az utolsó helyen lesz, mert ha a klubhelyiségében van Brenda, akkor nem tud mit csinálni, mert oda nem tud bemenni. De azért a reménykedett, hogy ezen az utolsó helyen megtalálja, méghozzá a Meladish szigetén. Ott még úgyse járt, de hamar felfedezi majd magának, de inkább a lánnyal szeretne foglalkozni, mint a szigettel. El is indult, majd megtekintett egy játszóteret, ahol egy lányt látott meg. Ryan egyből tudta, hogy ő az, be is osont a játszótérre, majd a lány háta mögé állt, és amikor a lány pont leért a hintával, akkor elkapta, hogy álljon meg. Átkarolta a hasát, majd megpuszilta a nyakát. *
- Szia. Rég láttalak, mondtam, hogy ne tűnj el.
* Mosolygott, majd megvárta, míg Brenda megfordul és végre csókot adhat neki. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 10:38 pm


*Brenda éppen hintázott és elgondolkozott, hogy gyakran kijöhetne ide. Nagyon kellemes hely, de hiányzott neki valaki ki két napja nem látott.
Amikor éppen leért a hintával, annyit érzet valaki megfogja és megpuszilja.
~Ismerős hangok~*Csillant fel a szeme, megfordult és nyakába borult a fiúnak és megcsókolta.*
- Szia,szintén rég láttalak és nem nem tüntem el. Csak kicsit körbe nézek, szokás szerint.*Vigyorgott el a lány. Örült neki, hogy végre találkozhat vele mert már hiányzott neki, és mivel az iskola nagy így elég nehéz megtalálni egymást, de Ryan okos volt és hamar megtalálta a lányt.
Brenda a két napban nagyon sokat gondolt a fiúra és az estére, két rémálma között. Ha a lány rosszat álmodik akkor jó sokáig nem tud elaludni és ez történt másnap amikor nem találkozott a fiúval.A klubhelyiségben szintén nem talált senkit, akivel beszélgetne így zenét hallgatott és olvasgatta egyik kedvenc könyvét és elmélkedett. De végre örül, hogy megint találkozhat vele.*
- Hogy vagy? Már hiányzotál. *Mondta Brenda kicsit elpirulva.*

Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 10:48 pm

* Ryan örült, hogy egyből a nyakában volt Brenda. Hosszú nagyon hosszú csókot adott neki, azért, hogy bepótolja azt a két napot mikor nem találkozott vele. Mondjuk az tény, hogy tényleg elkerülték egymást, de ha egyszer más dolguk van, akkor az a fontosabb. De ő se tudott mást csinálni a két napban, mint minden egyes percében csak a lányra gondolt, de akkor se találta sehol. Most viszont szerencséje volt, mivel megtalálta. *
- Most már jól vagyok, mert látlak.
* Mosolyog, mert tényleg így gondolja. Megint megcsókolja a lányt, majd a második mondatra bólogat. *
- Nekem jobban hiányoztál.
* Mondja, majd leül a hintára és az ölébe húzza a lányt. *
- Mi jót csináltál ez alatt a két nap alatt?
* Tényleg kíváncsi rá, hogy vajon kivel, mivel töltötte a lány a két napot, amíg nem találkoztak. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:07 pm


-Nekem még jobban hiányoztál.*Mondta a lány a fiúnak és rávigyorgott egyett, majd megpuszilgatta. Utána hallgatta a fiút majd, leültek a hintára. Brenda a fiú ölébe ült, és csak mosolygott rajta. Rég volt ilyen érzése melegség és pozitiv energia, de Brenda érezte a vidámságot meg, jó kedve lehet. Igaz rá gondolt két napja, nem igen találkoztak mivel nem egy tagozatra járnak és nem tudta, mit csinál a fiú hogyan tölti el az időt ilyenek...*
- Hát én jól vagyok köszönöm. Leszámítva, hogy volt egy rémálmom és jellemzi a rémálmot, ha álmodom nem tudok sokáig elaludni és ez volt. De alig találkoztam valakivel a klubhelyiségben így hát olvasással töltöttem el az időmet meg a szokásos zenehallgatással. Ki tudtam olvasni kedvenc könyvemet végre..*Fejezte be a lány, majd mosolygott a fiúra és átkarolta a nyakánál fogva.*
- És te mi jót csináltál?*Érdeklődött, mert a lány se látta már két napja és így hát nem tudhatja mit csinált stb


Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:19 pm

- De remélem komolyan is gondolod, hogy hiányoztam.
* Persze csak viccel, de azért reméli, hogy tiszta szívből hiányzott neki a fiú. De viszont mikor a rémálomról esett szó, akkor felcsillantak a szemei, mert itt az ideje, hogy megtudja nyugtatni a lányt, bár már most is nyugodtnak tűnik, de azért szeretni szeretgetni Brenda-t ha már a karjaiban van. Elkezdi a hasát simogatni, mikor megunja betér a lány pólója alá. Reméli, hogy nem hideg a keze. *
- Mit álmodtál? Ha még félsz megnyugtatlak.
* Szemöldökét vonogatva figyel a lányra, miközben simogatja a hasát. De azért örül, hogy nem csak a rémálmát mesélte el, hanem mást is. Az különösen is jó, ha könyvet is olvasott. De azt azért sajnálja, hogy ha rémálma van akkor nem tud elaludni. A kérdésre mosolyogva válaszol. *
- Hát egész nap feküdtem az ágyban és rád gondoltam. Bár elindultam egyszer megkeresni téged, de nem találtalak, aztán tovább feküdtem az ágyban, és aludni akartam, hogy minél előbb láthassalak.
* Ölti ki a nyelvét. Mivel Brenda, Ryan nyakát karolja, így szabadon marad neki a lány teste. A keze áttér a has simogatásról a combjára, amit szintúgy elkezdett simogatni. Közben fülig ért a szája. *
- Tudod, nagyon hiányoztál és örülök, hogy már nem vagy feketében. Így gyönyörű vagy, már nem úgy értem, eddig is az voltál, de most még jobban.
* Kezd belezavarodni a bókolásába, de reméli, hogy Brenda érti mit akar kihozni belőle. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:31 pm


.*Brendának jól esett a has simogatás, de eközben hallgatta a fiút, hogy ő mit csinált és amiket mondott kicsit belevörösödött. Kis idő tájt elkezdte a fiú kinyújtani a nyelvét.*
- Ne nyújtogasd mert elkapom.*Mondta, mosolyogva a lány. És eközben tovább fokozódott a helyzet.A fiúnak a szeme felcsillant, és elkezdte simogatni a lány combját. Brenda kissé csikis volt, de csak kuncogott rajta és mosolygott.*
- Semmi különöset nem álmodtam csak hülyeség volt. Nem szeretnék róla beszélni, ha nem haragszol. *Hajtotta le Brenda a fejét. Közben elkezdte a fiú hátát cirogatni.
Jól is esett neki, mert majdnem csikizésbe ment át a cirogatása.
- Hm.. Mit csináljunk? Sétáljunk vagy inkább ücsörögjünk? *Érdeklődött a fiú iránt akinek a szeme fel volt csillanva. De a lánynak is. Kíváncsiságból mégis rá kérdezett.*

Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:39 pm

* Felnevetett amit a nyelv nyújtogatásra mondott Brenda. *
- A tiéd lehet, de csak finoman a nyelvemmel.
* A mondat után meg is csókolta a lányt, hogy megmutassa neki, tényleg övé lehet a nyelve. Azt mondjuk teljesen megérti, ha nem akar a rémálmáról beszélni, elvégre kiakarna. Az a legjobb ha elfelejti minél előbb, de azért aggasztja. Szívesen segítene neki, de ha nem akarja elmondani, az se baj. *
- Nem persze, hogy nem, megértem.
* Mosolyog, majd elég perverz fantáziája támadt, mikor Brenda megkérdezte, hogy mit csináljanak. Volt egy pár ötlete erre a kérdésre, így fülig éri szájjal titokzatosan válaszolt. *
- Hát... Lenne pár ötletem, hogy mit csináljunk.
* Gonoszan csengett a hangja, majd abba hagyta a simogatást, és még pár apró csókot adott a lánynak. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:45 pm


*A lány hirtelen gyilkos pillantással lesett a fiúra. Gondolta mi ez a gonosz hang, e azért még is a kíváncsisága hajtotta.*
~ Hm.. ezek a férfiak..~*Gondolta és gonosz mosolyt küldött a fiú felé, kötöszködés képpen hátha megijed.*
- Például, mire gondolsz?*Tudta a lány, a fiú mire gondol azért még is megkérdezte, mert fiúk legtöbbje perverz gondolataikról híresek és így hát, azért még is csak na. Brenda fogta és nyelvét elkezdte nyújtogatni a fiúnak a finom csók után.*

Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2009 11:50 pm

* A gonosz mosolyra nem ijedt meg, mert gondolta, hogy csak viccel, vagyis nem gondolja komolyan, legalábbis nagyon reméli. Nem szeretné ha komolyan gondolná a gonosz mosolyt. Azt mondjuk nem hiszi el, hogy nem esett le a lánynak, de csak azért is húzni fogja az agyát, főleg a mostani válaszával. *
- Hát, például malmozhatunk is.
* Mosolyog el a hülyeségén, a nyelv nyújtogatásra behunyorított, majd megszólalt. *
- Igen, szép a nyelved, és az enyém. De ha gondolod fogócskázhatunk is, bár a szádban úgy se tudsz nagyon elbújni.
* Enyhe célzást tett arra, hogy mennyire akarja a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2009 12:01 am


*Brenda, érezte hogy a fiú mit akar és rá is célzott, de azért mégjobban gyilkos szemekel nézett, majd válaszolt az alábbi mondatára.*
-Malmozni? Ugye csak viccelsz? Akkor inkább már sakkozzunk is vagy esetleg biliárdozzunk.* Brenda tovább folytatta a kötöszködést, majd megpuszilgatta a fiút, és szintén kívánta.
A leányzó szeretett kötekedni, és nem zavarta ha mindig ő veszít ezért, így hát tovább fokozta a helyzetet.*
- A fogocskázás, helyett obban mondok bújocska. hihi*Kuncogva mondta a lány, és picit piszkálta ezzel Ryant, de érezte, hogy nem zavarhha a fiút.
Eközben, mégjobban elkezdte simogatni, Brenda és kezd a helyzet egyre forróbb lenni.*

Vissza az elejére Go down
Ryan Warner
Diák
Ryan Warner


Hozzászólások száma : 76
Csatlakozott : 2009. Oct. 06.
Kor : 31

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2009 12:09 am

* És csak azért is, játssza a hülyét, de nem baj, majd felvilágosítja. Már így az elején felállt, és szép lassan elfektette a földön a lányt. Eközben folyamatosan csókolgatta, hogy ne tudjon ellenkezni meg, hogy ne jöjjön rá semmire. Azokra már semmit se reagált, hogy sakkozzanak vagy biliárdozzanak. Úgy helyezkedett el, hogy a lány két lába közt legyen, majd megszólalt. *
- Megmutatom a bélyeggyűjteményem, nagyon érdekes.
* Neveti el magát, majd tovább csókolgatja a lányt. Kicsit körül néz, bár most jobban örül annak, hogy sötét van, így csak nem buknak le. Legfeljebb együtt lesznek kirúgva, amit remél, hogy nem fog bekövetkezni, mert az durva lenne. Ryan az egyik kezével újra elkezdte simogatni Brenda hasát. *
- Na mit szeretnél csinálni?
* Kérdezi, közben Brenda nyakát kezdte el puszilgatni. *
Vissza az elejére Go down
Brenda Scoop
Diák
Brenda Scoop


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozott : 2009. Nov. 19.
Kor : 34
Lakhely : Budapest

Ranglista
Rang: Első évfolyam
Rang:
Rang:

Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2009 12:19 am


~Tudtam.~*Gondolta magában egy kis vigyorral a lány.*
-Hát, most már tudod te is.*Mondta gonosz hanggal, majd érezte hogy lefekteti a földre, de úgy hogy a lány nem tudott ellenkezni a fiúnak.Érezte, hogy a hasát simogatja és puszilgatja a nyakát, de utána, Brenda simogatni kezdte a fiú testét.De még így is a felső poloja rajta volt. Brenda nem fogta fel mi lesz ha lebuknak kicsaphatják őket vagy rosszabb inkább tovább fokozták ezt a jó kis romantikázást.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszótér   Játszótér I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játszótér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Meladish szigete :: Shiania-
Ugrás: